
100ml
Structure Repair Shampoo
129 kr
- Skickas inom 24h
- I lager
Mer om produkten
Ett härligt sulfat- och parabenfritt schampo för dig med skadat, torrt eller kemiskt behandlat hår som behöver hjälp med att återfukta samt stärka hårets struktur! Detta schampo innehåller vårdande algextrakt som hjälper ditt hår att återfå sin naturliga styrka, mjukhet och glans.
Tack vare dess Colour Guard Complex så hjälper Maria Nila Structure Repair Shampoo till att minska färgförlusten som kan uppstå vid tvätt och styling med värmeverktyg.
Född ur passion för fantastisk vård för färgat hår så har Maria Nila producerat en helt magnifik palett av produkter som gör det enkelt och smidigt för dig att vara sann mot just din hårtyp och ge håret vården det behöver för att behålla sin fantastiska färg.
För skadat, torrt & kemiskt behandlat hår
Fri från sulfater & parabener.
Skyddar håret mot UV-strålning & fria radikaler.
Innehåller algextrakt & Colour Gard Complex.
100% veganska ingredienser.
Läs mer